decor
013 505 64 40 (ma – vr 09.30 – 17.30 u) WHATSAPP
Selvaggio Blu – Original
De grootste uitdaging is het vinden van de juiste route en in het niet voorhanden zijn van drinkwater. Daarom worden we over water voorzien van eten en drinkwater. De nachten brengen we door onder de blote hemel en bij slecht weer in één van de velke overhangende rotsen of in een grot.
Na de zware inspanningen lonkt dagelijks het verfrissende “bad” in zee, de heldere nacht in een warme slaapzak en het ontspannende geluid van de golven. Hoewel de etappes qua afstand niet lang zijn en ook het hoogteverschil dagelijks met niet meer dan 700 meter te overzien is, is de Selvaggio Blu uitgesproken veeleisend, wat het zijn niet alleen de relatief eenvoudige klim- en abseilpassages, maar ook en vooral de hitte en dorst en het ongebaande terrein, die hun tol eisen.
Maar mede daardoor is dit een onvergetelijk avontuur! Wat je nodig hebt is bergervaring, tredzekerheid en een uitstekende conditie om dagelijks 5 tot 8 uur in ongebaand terrein onderweg te zijn. Uiteraard ben je ook vrij van hoogtevrees. Enige klimervaring (tot de 3e graad), klettersteigervaring is een voordeel en ervaring met abseilen is handig, maar geen vereiste.
Essentieel voor deze trip is een lichte rugzak, die ruimte biedt aan alleen de allernoodzakelijkste zaken en waarin overbodige ballast ontbreekt. Voor de nachten vragen we avonturierszin en flexibiliteit en voor de gezamenlijke bereiding van het eten is teamgeest nodig.
zo Individuele heenreis naar Cagliari en airporttransfer naar het hotel in Santa Maria
ma de laatste voorbereidingen worden getroffen, de rugzak wordt ingepakt en het programma en de laatste details worden doorgenomen en dan is het zover: de start van een onvergetelijk avontuur, dat de komende 6 dagen alle aandacht zal opeisen.
za In de loop van de dag varen we terug naar Santa Maria en brengen we nog een nacht in het hotel door.
zo Individuele terugreis
Inbegrepen
– 2x hotelovernachting in een 2-persoonskamer
– 5x overnachting in de open lucht
– 2x halfpension
– 5x volpension
– bruikleen slaapmat en slaapzak
– eten en drinken tijdens de trektocht
– gebruik tenten (alleen tijdens slecht weer)
– transfer per boot van Grotta del Fico naar het hotel in Santa Maria
– bagagetransport over het water (max. 10 kg p.p.)
– 8 dagen begeleiding door een Italiaanse berggids (Duits- en Engelstalig)
Niet inbegrepen
– heen- en terugreis (vlucht naar Cagliari v.v. & airporttransfer naar Santa Maria)
– trekking permit (€ 30,-; ter plaatste te voldoen)
– verzekeringen
– evt. toeslag éénpersoonskamer (2x; alleen in het hotel mogelijk)
U overnacht tijdens deze unieke trektocht de eerste en de laatste nacht in een hotel in Santa Maria; de overige nachten slaapt u onder de sterren in de open lucht. Eten en drinken wordt over het water aangevoerd.
Vanaf: €1.195