decor
013 505 64 40 (ma – vr 09.30 – 17.30 u) WHATSAPP
Skichalet 3 Val d’Isere – 12-12 pers.
Ski-in/ski-out piste chalet. Direct bij de cabinebaan en blauwe piste op een hoogte van 2000 meter. Bij dit chalet heb je van begin december tot eind april 100% sneeuwzekerheid. Op één van de beste locaties van Val d’Isère en in een prachtige chique chaletwijk. Alle zes slaapkamers zijn voorzien van een eigen badkamer met douche of bad, toilet en wastafel. Het chalet is mooi afgewerkt met veel natuurproducten zoals hout en steen en straalt veel warmte en gezelligheid uit. Er is een woonkamer met lekkere zitbanken en een flatscreen tv en een aparte eetkamer met een majestueus uitzicht op de gletsjer en op de skipistes. Rondom het chalet zijn er ruime balkons waar je heerlijk van het zonnetje kunt genieten. Ski’s en skischoenen zet je weg in de verwarmde skiberging met skischoendroger/verwarmer. Parkeren kun je gratis bij het chalet en dat is een zeldzaamheid in Val d’Isère. Als je snel naar andere gedeelten van het skigebied wilt, stopt de gratis skibus voor het chalet. De chaletstaf betrekt een appartement elders in het chalet, dus je hebt volledige privacy.
- min. 12 – max. 12 personen
- 6 slaapkamers met eigen badkamer
- ontbijt en diner in het chalet
- All Inclusive service
- gratis WiFi
- ski-in/ski-out en direct bij cabinebaan
- paar minuten van centrum en après-ski
PARTERRE
– tweepersoonskamer met twee enkele bedden, badkamer met bad/douche, toilet en wastafel
– skiberging (verwarmd)
– skischoendroger/verwarmer
EERSTE VERDIEPING
– 1x tweepersoonskamer met twee enkele bedden, badkamer met bad/douche, toilet en wastafel, balkon
– 2x tweepersoonskamer met twee enkele bedden, badkamer met douche, toilet en wastafel
– 1x tweepersoonskamer met twee enkele bedden, privé badkamer met bad/douche, toilet en wastafel (buiten de kamer)
– woonkamer, flatscreen TV
– woon- en eetkamer
– keuken
Val d’Isère is een bestemming van topniveau, waar je altijd het beste van het beste vindt. Val d’Isère mag dan een skigebied delen met Tignes, qua uitstraling is het een heel ander verhaal. Waar Tignes nog vol staat met niet al te aantrekkelijke appartementengebouwen en grote hotels uit de jaren zeventig, kom je in het beroemde en prestigieuze Val d’Isère vooral prachtige chalets in lokale Alpenstijl tegen. Het is één van de oudste wintersportplaatsen van Frankrijk met ondermeer een kerk uit de 11e eeuw en het is dit megaskigebied voortreffelijk gelukt om van Val d’Isère een zeer gezellig, prachtig, sfeervol en chique bergdorp te maken. Een fijne mix van alpenchalets, skihotels, gezellige barretjes en winkeltjes maakt dit een sfeervol en veelzijdig wintersportdorp, waar je je ook uitstekend kunt vermaken als je niet skiet. Van shoppen in exclusieve internationale boutiques, pubs met live muziek, goede restaurants met grote zonnige terrassen, culinaire delicatessenwinkels tot een trendy après-ski op hoog niveau en een ‘vibrant nightlife’. Mogelijkheden te over om je van vroeg in de middag tot diep in de nacht te vermaken.
Op de gletsjer bij het skichalet kan je 365 dagen per jaar skiën, maar het reguliere winterseizoen is van 1 december tot de eerste week van mei. Én sneeuw gegarandeerd. Het gebied is bijzonder uitgestrekt en heeft een uizonderlijk groot hoogteverschil. De pistes zijn gerangschikt voor skiërs van alle niveaus. Beginners starten vaak op de wat makkelijkere (gratis) pistes, gelegen in het midden van het dorp. Om vervolgens de uitdaging aan te gaan om naar de ‘echte’ pistes in het skigebied te gaan. De ‘gezellige’ skiër geniet van een lange trip naar Tignes, met een pitstop bij het fenomeen ‘Needles-eye’. En de fanatieke skiër skiet naar de ‘Grand Motte Gletsjer’ op 3500 meter hoogte, over ijs. Boarders kunnen zich uitleven op het immense snowpark van maar liefst 36.000 m2. Met de sneeuwzekerheid zit het ook goed. Er zijn twee gletsjers, waardoor je 12 maanden per jaar de piste op kunt.
- 7 overnachtingen
- dagelijks uitgebreid ontbijt
- dagelijks versbereid driegangendiner
- onbeperkt drankjes (bier, wijn etc.)
- huisgemaakte après-ski hapjes
- service Nederlandse chaletstaf
- huishouding & schoonmaak
- opgemaakte bedden, handdoeken
- sauna, jacuzzi, haardhout i.a.
- mogelijkheid kinderopvang in je eigen chalet
- handdoekenpakket
- linnengoed
- opgemaakt chalet bij aankomst
- Dagelijkse huishouding
- airporttransfer
- skipassen
- skihuur (boek online en het materiaal wordt in het chalet gebracht)
- skilessen
Wij bieden dit chalet met een All Inclusive service. Je hebt daarmee het beste van twee werelden: de huiselijkheid, gezelligheid en privacy van je eigen chalet en het gemak van de service zoals in een All Inclusive hotel. Zowel het ontbijt, iets lekkers als je terugkomt van de piste en het diner worden in het chalet vers bereid en geserveerd door het chalet-personeel, ook de chaletstaf genoemd. In overleg kun je de tijden voor het ontbijt en het diner bepalen zodat je een optimale vrijheid hebt in vroeg opstaan, uitslapen en après-skiën. Je hebt dus de volledige vrijheid in je eigen en de chaletstaf stelt zich zo veel mogelijk in op jouw wensen.
Het All Inclusive concept op een rijtje
- Uitgebreid ontbijt
- Versbereid driegangendiner
- Onbeperkt drankjes (bier, wijn etc.)
- Huisgemaakte après-ski hapjes
- Service Nederlandse chaletstaf
- Huishouding & schoonmaak
- Opgemaakte bedden, handdoeken
- Sauna, jacuzzi, haardhout i.a.
- Mogelijkheid kinderopvang in je eigen chalet
- Assistentie skihuur, skiles, skipas
- Handdoekenpakket
- Linnengoed
- Opgemaakt chalet bij aankomst
- Dagelijkse huishouding
Vanaf: €6.600