decor
013 505 64 40 (ma – vr 09.30 – 17.30 u) WHATSAPP
Skichalet 3 Morzine – 14 pers.
Dit is niet een typische Franse chalet. Het chalet ademt stijl en design. Architect Herve Marullaz heeft dit prachtige chalet ontworpen met grote ramen zodat u maximaal kunt genieten van het uitzicht. Er is plek voor 14 personen in 7 en-suite slaapkamers en binnen nodigt de heerlijke hottub u al uit. De riante woonkamer is ingericht met Deens meubilair wat de chalet zijn eigen unieke stijl geeft.
7 slaapkamers
en-suite luxe badkamers
schitterend uitzicht
indoor hottub
riante woonkamer
aparte bar
Wifi
TV met Netflix
De skigebieden van Morzine, Avoriaz en Les Gets behoren tot Portes du Soleil, één van de grootste skigebieden van Frankrijk. Met 580 pistekilometers raak je hier niet snel uitgekeken. Zowel beginners als de gevorderde skiër kunnen hun hart ophalen.
Ben je op zoek naar een nieuwe uitdaging, dan is tourskiën of freeriden wellicht iets voor jou. We kunnen een cursus van 2 of 3 dagen organiseren, waarbij je tevens enkele mooie tochten maakt.
- champagne bij ontvangst
- 4-gangen diner (gedurende 6 dagen)
- wijnen passend bij de gerechten
- uitgebreid ontbijt (gedurende 6 dagen)
- onbeperkt thee, koffie en honesty bar
- privéchauffeur dagelijks van 08.00 tot 22.00 uur
- gebruik van de hottub
- chaletstaf is één dag per week vrij (indien gewenst krijgt u tips waar u het lekkerst kunt dineren)
- vlucht en/of airporttransfer
- skipassen
- skihuur (boek online en het materiaal wordt in het chalet gebracht)
- skilessen
- kinderopvang
- massages en schoonheidsbehandelingen
- reservering restaurant van uw keuze op de avond dat de chaletstaf vrij is
Vanaf: €12.600